Služby

Pri práci využívame mnohé špeciálne metodiky, manuálnu terapiu, cvičebné pomôcky a najmodernejšiu elektroliečbu.

FYZIOTERAPIA

Špecializovaná fyzioterapeutická diagnostiká – rozsah pohybov v kĺboch, funkčné svalové testy, odhaľovanie svalových dysbalancií, vyšetrenie oslabených alebo naopak preťažených svalov či svalových skupín, odhaľovanie funkčných blokád. Na základe toho Vám vypracujú fyzioterapeutický plán.
Bližšie informácie

LASEROTERAPIA

Pomocou ošetrenia pulzom MLS® pacienti dokážu prekonať akútnu fázu bolesti rýchlo a trvalo, vďaka čomu sa môžu prinavrátiť ku svojim bežným pracovný, športovým alebo spoločenským činnostiam. Vďaka svojim analgetickým a protizápalovým účinkom je MLS® Laser Therapy platnou voľbou pre zvládanie bolesti, ktorá umožňuje účinné ošetrenie bez vedľajších účinkov.
Bližšie informácie

MAGNETOTERAPIA

Jedna z najpríjemnejších fyzikálnych terapií, pri ktorej necítite žiadnu bolesť! Vy ležíte a relaxujete a magnetické pole pozvoľna odstraňuje Váš zdravotný problém. Magnetoterapia je neinvazívna, tichá. Jej prínos závisí na konkrétnom ochorení a od konkrétnej reakcie pacienta. Výsledok môže byť okamžitý, alebo sa dostaví po niekoľkých sedeniach.
Bližšie informácie

POST - COVIDOVÁ REHABILITÁCIA

Ľudia, ktorí prekonali ochorenie COVID, môžu trpieť znížením vitálnej kapacity pľúc, ale aj poškodením orgánov a ich nedostatočnou funkčnosťou. MLS laserovú terapiu , v kombinácií s magnetoterapiou, používame na postcovidovú liečbu ako jedna z prvých rehabilitácií na Slovensku
Bližšie informácie

KOMPLEXNÁ POOPERAČNÁ A POÚRAZOVÁ STAROSTLIVOSŤ

U nás v Life Balance berieme pooperačnú rehabilitáciu z komplexného hľadiska. Naším cieľom je poskytnutie komplexnej starostlivosti pre pacienta a to od úvodného vyšetrenia, až po úplné zotavenie ako aj návrat do športovej činnosti.

BANKOVANIE

Bankovanie je liečebná metóda známa už v stredoveku. Využíva sa nielen k potlačovaniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k zmierňovaniu vnútorných problémov. Kde príroda spôsobila bolesť, tam nahromadila škodlivé látky. A pokiaľ nie je schopná tieto látky odstrániť, musíme jej pri tom pomôcť.
Bližšie informácie

Kinesiotaping (tejpovanie)

- nová terapeutická metóda pri liečbe pohybového ústrojenstva

Moderná fyzioterapeutická (rehabilitačná) technika pri ktorej sa aplikujú elastické pásky (majú podobné vlastnosti ako ľudská koža) priamo na kožu klienta. Veľkou výhodou je, že si ošetrené miesto zachováva plný rozsah pohybu, takže nedochádza k žiadnemu obmedzeniu.

Bližšie informácie
LBalance s.r.o.
Mojš 586, 010 01 Žilina
+421 949 330 772
info@lbalance.sk
Užitočné odkazy
Domov
CenníkKontakt
Sociálne siete